Autodoprava

Autodoprava nákladní kurýrní

V rámci služeb autodopravy nabízíme nákladní autodopravu o maximální kapacitě 38m3 a maximální váze přepravovaného nákladu do 4,5t. V naší nabídce naleznete vozy s hydraulickým čelem s nosností 750kg, pro snadnější nakládání a vykládání.

Pokud tedy budete potřebovat něco konkrétního převézt, můžete využít našich vozidel. V základu máte k vozu k dispozici pouze řidiče, který vám při nakládce pomůže. V případě, že budete chtít přepravit více věcí, je vhodné si objednat naše stěhovací služby včetně stěhovacího týmu.

Autodoprava osobní

Jako rozšíření našich služeb nabízíme osobní autodopravu. V případě potřeby, zajišťujeme hromadnou dopravu osob našimi luxusními Multivany s kapacitou až 7 osob. Nabízíme odvozy na svatby, večírky či společenské akce. Naše služby pro autodopravu osob můžete využít i pro jednorázové cesty na letiště, nádraží nebo na konkrétní místa. Po dohodě je možná doprava i mimo ČR a naše vozidla jsou pohodlná a skvěle vybavená. Samozřejmostí je klimatizace a v případě delší cesty rádi zajistíme i občerstvení. Naši autodopravu využívají soukromé osoby, firmy nebo hotely či cestovní kanceláře. Spolupracujeme pouze s profesionálními a zkušenými řidiči, kteří se neztratí a bezpečně Vás dovezou do cíle.