Vyklízení pozůstalostí Praha a okolí

358

Vyklizených pozůstalostí

Vyklízení po zemřelém patří mezi specifické a rizikové služby. Vyklidíme byty i celé domy, v kterých zůstaly tzv. mrtvolné jedy a silný zápach. Jsme zkušená vyklízecí firma, která zajišťuje rizikové vyklízení po zemřelém včetně dezinfekce, vyklizení a odstranění zápachu. Věnujeme se také vyklízení po kompulzivních sběračích, které je mnohdy časově náročné a hodně rizikové v závislosti na druhu hromaděných věcí.

Naše firma je známá ohleduplným přístupem našich zaměstnanců k pozůstalým. V mnoha případech je nutné vyhodit většinu vybavení, oškrábat zdi, vytrhat podlahy a provést důkladnou dezinfekci (dezodorizaci). Dezinfekci objektu provádíme před vyklízením, pak ještě jednou po vyklizení. Zbavíme vás nepotřebného nábytku, elektrospotřebičů, kuchyňské linky, vybavení, oblečení a jiných věcí. Je samozřejmě na vás, které věci si budete chtít nechat a kterých se raději zbavit. Součástí vyklízení je přistavení kontejneru, odstranění nepotřebných věcí, úklid a také odvoz odpadu na skládku nebo sběrný dvůr.
Věci od vás i vykoupíme nebo rádi doporučíme ověřené vetešníky a fundované galeristy.

David Herrmann, majitel

Zajišťujeme dezinfekci a neutralizaci zápachů – zbavíme vás tak škodlivých mikroorganismů. Naše profesionální dezinfekční přípravky zápach nemaskují, ale opravdu trvale neutralizují. Prostor se stane obyvatelným v průběhu několika dní. V případě otázek nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo nezávazně pomocí Objednávkového formuláře.

Co všechno pro vás vyklidíme?