Stěhování těžkých břemen (klavírů, trezorů, strojů…) Praha a okolí

1815

Přestěhovaných těžkých bremen

Za těžké břemeno se považuje samostatné břemeno o hmotnosti vyšší než 100kg. U těžkých břemen je opravdu vhodné obrátit se na odborníky, v opačném případě riskujete vlastní zdraví. Stěhování těžkých břemen je složitá a v celku nebezpečná činnost. Proto je vhodné pro takové stěhování vždy oslovit odbornou stěhovací firmu. Pro stěhování těžkých břemen je potřeba speciální vybavení a hlavně zkušenosti. Máme mnoholeté zkušenosti se stěhováním těžkých břemen až do váhy 2 tun. Pokud potřebujete přestěhovat celou firmu, podívejte se na stěhování firem.
Pokud se chystáte stěhovat nebo přesunout velký a těžký předmět (pračky, kopírky, tiskařské stroje, klavíry, piana, pianina, trezory, masivní nábytek aj.), pak jsme tu pro Vás.

David Herrmann, majitel

Důkladná příprava a zabezpečení předmětu a vnitřních prostor proti poškození při manipulaci s břemenem je velmi důležité. Veškeré naše vybavení na stěhování a pro přepravu těžkých kusů je atestováno a speciálně vyrobeno pro tyto případy. Jedná se o hydraulickou či lanovou techniku, pojezdové vozíky a stěhovací kříže. Díky tomuto vybavení jsme schopni manipulovat s většinou těžkých a objemných předmětů. Na překonání nerovností si umíme pomoct, vyrobíme si a nainstalujeme i potřebné překlenovací či nájezdové rampy.
prepravuj62
prepravuj61
tezka-bremena-1
autopark

Co je dobré vědět?

V případě stěhování těžkých břemen je vždy nutné před samotným stěhováním oznámit jejich přítomnost technikovi nebo dispečerovi. Pokud je součástí stěhování těžké břemeno, pak to přímo ovlivní cenu stěhování, ale také množství potřebných pracovníků a jejich technického vybavení. Bez předchozího nahlášení těžkého břemene, jako součásti stěhování, nebude ve většině případů toto břemeno přestěhováno, případně bude nutné zajistit techniku a větší množství pracovníků. Pokud si nejste jisti, jestli nějaký předmět ve vašem bytě, domě nebo kanceláři je nebo není těžké břemeno, konzultujte to prosím s naším technikem nebo dispečerem. Předejdeme tak nepříjemným situacím. Více informací se dozvíte také v Často kladených otázkách nebo v užitečných Radách a tipech.

Ceník stěhování těžkých břemen (nad 100 kg)

Pro úspěšné přestěhování těžkého břemena k vám přijedeme vybaveni speciálními stěhovacími kříži a popruhy. Cena se odvíjí od váhy předmětu a počtu pater, které při stěhování musíme překonat, případně i od vzdálenosti donášky.

Služba Základní cena Příplatek
Stěhování předmětu 90 – 139 kg 1100 Kč + 200 Kč za patro nebo 20 m donášky
Stěhování předmětu 140 – 199 kg 1800 Kč + 300 Kč za patro nebo 20 m donášky
Stěhování předmětu 200 – 299 kg 2500 Kč + 500 Kč za patro nebo 20 m donášky
Stěhování předmětu 300 – 399 kg 4000 Kč + 1000 Kč za patro nebo 20 m donášky
Stěhování předmětu 400 – 499 kg 5000 Kč + 1500 Kč za patro nebo 20 m donášky

 

× CHAT