Stěhování uměleckých předmětů Praha a okolí

1244

Přestěhovaných uměleckých sbírek

Přípravu a průběh stěhování uměleckých předmětů je zapotřebí dokonale připravit a naplánovat. V případě přípravy stěhování uměleckého předmětu je zapotřebí maximálně zúročit zkušenosti a zajistit bezpečnost nákladu. Velmi důležité je vhodné zvolení obalového materiálu. Zajištění ochranného obalu pro každé umělecké dílo si žádá individuální přístup a volba materiálu závisí na druhu uměleckého díla.

Při stěhování uměleckých předmětů je nutné vždy vypracovat stěhovací plán v případě, že jde o jeden předmět či celou sbírku. Každý pracovník má svou jasně určenou úlohu tak, aby naložení a vyložení uměleckého předmětu proběhlo bez jediné chyby. Máme bohaté zkušenosti se stěhováním luxusních uměleckých předmětů, které vyžadují extra péči, speciální balení a také výrazně vyšší pojištění.
Samotnému naložení a vyložení uměleckého předmětu předchází jasné rozdělení úkolů pro každého zúčastněného pracovníka.

David Herrmann, majitel

Jednotlivé role a počet pracovníků jsou vždy individuální podle trasy přepravy, hodnoty uměleckého díla, jeho parametrech a délce trasy, po které je předmět přepraven do transportního vozidla. Více užitečných rad naleznete v Často kladených otázkách nebo v Radách a tipech.
stěhování na klíč
prepravuj70
prepravuj74
autopark

Co předchází stěhování cenného uměleckého předmětu?

  • Obhlídka technika
  • Zaměření předmětu a vhodný výběr manipulace a přepravní trasy do vozu
  • Cenová kalkulace
  • Zvolení vhodného obalového materiálu
  • Výroba obalů pro přepravu stěhovaných předmětů (např. výroba dřevěného obalu s vnitřním polstrováním)
× CHAT